RU | UA

Створення файлу XML

Внесення відомостей про земельну ділянку або змін до них до Державного земельного кадастру здійснюється, шляхом надання кадастровому реєстратору обмінного файлу (електронного документу) у форматі XML.

Створення файлу XML: що потрібно знати?

Внесення відомостей про земельну ділянку або змін до них до Державного земельного кадастру здійснюється, шляхом надання кадастровому реєстратору обмінного файлу (електронного документу) у форматі XML. Обмінний файл створюється сертифікованим інженером-землевпорядником та обов’язково підписується електронним цифровим підписом.

Обмінні файли у форматі XML інженер-землевпорядник створює або редагує на спеціалізованому програмному забезпеченні. Його зміст, структура та технічні характеристики повинні відповідати вимогам, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 року № 1051.

Виготовлення файлу у форматі XML необхідно у наступних випадках:

  • реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі шляхом її відведення, поділу або об’єднання раніше сформованих земельних ділянок;
  • внесення даних до ДЗК про земельні ділянки, на які отримано державний акт на землю до 2003 року (до появи сучасного земельного кадастру);
  • внесення даних до ДЗК про домоволодіння (присадибні земельні ділянки) для присвоєння кадастрового номеру з метою вчинення правочину на житловий будинок;
  • внесення змін або виправлення помилок у Державному земельному кадастрі стосовно площі, адреси, цільового призначення земельної ділянки. Виправлення метричних даних земельної ділянки (координат) для їх відповідності до правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

У деяких випадках для внесення змін до Державного земельного кадастру необхідно, крім виготовлення файлу XML, розробляти Технічну документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Для вирішення Вашої задачі, ми чекаємо Вас у нашому офісі для безкоштовної консультації.

Замовити дзвінок

Залиште свої дані для уточнення питань, що цікавлять, наш співробітник зв’яжеться з вами найближчим часом.