RU | UA

Поділ або об'єднання земельної ділянки

Поділ земельної ділянки – процедура, в результаті якої, Ви отримуєте правовстановлюючі документи на дві або більше окремих частин земельних ділянок, якими власник може розпоряджатись. У разі, якщо Ви бажаєте поділити земельну ділянку, Вам необхідно звернутись до землевпорядної організації для виконання робіт із реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі.

Поділ або об'єднання земельної ділянки: що потрібно знати?

Поділ земельної ділянки – процедура, в результаті якої, Ви отримуєте правовстановлюючі документи на дві або більше окремих частин земельних ділянок, якими власник може розпоряджатись (будувати будинок, подарувати, продати, передати у заставу тощо) окремо одна від одної. Кожній земельній ділянці під час її реєстрації у Державного земельному кадастрі присвоюється окремий кадастровий номер.

Формування земельних ділянок шляхом поділу та об’єднання раніше сформованих земельних ділянок, які перебувають у власності або користуванні, без зміни їх цільового призначення здійснюються за технічною документацією із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки розробляє сертифікований інженер-землевпорядник на підставі згоди власника земельної ділянки та укладеного договору на виконання відповідних робіт.

У разі, якщо Ви бажаєте поділити земельну ділянку, на яку маєте державний акт «старого» зразка без присвоєного кадастрового номеру, Вам необхідно звернутись до землевпорядної організації для виконання робіт із реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі.

Процедура виконання робіт щодо поділу земельних ділянок наступна:

  • звернутись до нашого офісу із правовстановлюючими документами на земельну ділянку для отримання консультації та погодження строків та вартості робіт;
  • укладаємо договір на виконання робіт;
  • погоджуємо орієнтовний день та час виконання геодезичних робіт на місцевості для уточнення межі поділу земельної ділянки;
  • розробляємо технічну документацію із землеустрою, яку погоджує замовник робіт;
  • передаємо технічну документацію із землеустрою в електронному вигляді разом із файлом обміну даних у форматі XML на реєстрацію земельних ділянок у Державного земельному кадастрі для присвоєння кадастрових номерів;
  • повідомляємо замовника робіт про готовність документів та можливість їх отримання у нас.

Замовити дзвінок

Залиште свої дані для уточнення питань, що цікавлять, наш співробітник зв’яжеться з вами найближчим часом.